Detská izba pre školáka

V septembri nastupuje náš syn do prvej triedy, na čo sa veľmi teší. Cez letné prázdniny by sme mu chceli prerobiť detskú izbu na školácku, to znamená kúpiť písací stôl, stoličku a ostatné. Synovi v PSS sporíme od narodenia. Viete nám poradiť, ako využiť nasporené peniaze čo najlepšie? Anna z Liptovského Hrádku

Nástup do školy znamená veľkú zmenu nielen v živote dieťaťa, ale aj jeho rodičov.  A s tým súvisí nielen kúpa potrebných vecí do školy, ale často aj prerábka detskej izby na „školskú“, kde bude mať všetko svoje miesto. Stavebné sporenie by som však odporúčala synovi ponechať aj naďalej, keďže mu tým pripravíte základy pre prvé vlastné bývanie v dospelosti. A na financovanie môžete využiť náš výhodný úver na vybavenie domácnosti. Jeho maximálna výška je 7 000 € a doba splatnosti až 8 rokov. Priaznivú úrokovú sadzbu vám garantujeme počas celej doby splácania. Úver môžete  použiť takmer na čokoľvek, čo súvisí s bývaním. Napríklad – nový nábytok, koberce, osvetlenie, ale aj na počítač či audio zariadenie. Privítanie nového školského roka tak bude spojené s radosťou z novej izby. Všetky detailné informácie o úvere získate u našich obchodných zástupcov. Ich zoznam nájdete na www.pss.sk.

Napíšte nám

Máte aj vy otázku súvisiacu so stavebným sporením v Prvej stavebnej sporiteľni? Radi vám odpovieme, stačí sa spýtať. Svoje otázky posielajte buď e-mailom na adresu doma@pss.sk, alebo poštou na adresu Prvá stavebná sporiteľňa (časopis DOMa), Bajkalská 30, P. O. Box 48, 829 48 Bratislava 25.