Obnova bytového domu

Žijeme v staršom bytovom dome. Svoje najlepšie roky má už na prvý pohľad dávno za sebou. Myslíme si však, že aj starší dom by po správne naplánovanej obnove mohol vyzerať a slúžiť takmer ako nový. Poradíte nám, čo preto môžeme urobiť?

Vyskúšajte napríklad toto. Na najbližšiu schôdzu vlastníkov bytov si pozvite obchodného zástupcu Prvej stavebnej sporiteľne (kontakty nájdete na www.pss.sk). Ochotne vám vysvetlí zmysel, aj prínos obnovy bytového domu. Dozviete sa napríklad, že dosiahnete zásadnú úsporu na nákladoch za energie. A tiež to, že bývanie je v obnovenom dome krajšie, zdravšie, ale aj bezpečnejšie. Náš obchodný zástupca vám tiež priblíži, ako zvládnuť financovanie úprav a opráv, ktoré nemusia byť práve lacné a odporučí vám niektorý z ponuky našich úverov. Tie najvýhodnejšie ponúkame teraz s úrokovou sadzbou od 1,25 % ročne.

Napíšte nám

Máte aj vy otázku súvisiacu so stavebným sporením v Prvej stavebnej sporiteľni? Radi vám odpovieme, stačí sa spýtať. Svoje otázky posielajte buď e-mailom na adresu doma@pss.sk, alebo poštou na adresu Prvá stavebná sporiteľňa (časopis DOMa), Bajkalská 30, P. O. Box 48, 829 48 Bratislava 25.