Prvá stavebná sporiteľňa

Prvá stavebná sporiteľňa 


Menu

Lišiacke trendy v bývaní


Aktuality

 • Mimoriadne valné zhromaždenie Prvá stavebná sporiteľňa, a.s.

  Dňa 21.12.2021 sa konalo mimoriadne valné zhromaždenie spoločnosti. O všetkých návrhoch programu mimoriadneho valného zhromaždenia kladne hlasovalo 100% prítomných, čo predstavuje 100 % všetkých hlasov.

  21.dec 2021

 • Jednoduchá platba pomocou QR kódu

  Využite možnosť platby na zmluvu stavebného sporenia pomocou QR kódu, tzv. Pay by square. Pomocou vašich mobilných bankových aplikácií si vybavíte všetko rýchlo, jednoducho, bezplatne a bezpečne ako platbu bezhotovostným prevodom - aj z pohodlia vášho domova alebo priamo v kancelárii obchodného zastúpenia.

  20.dec 2021

 • Získajte grant na úpravu verejného priestoru vo vašom meste alebo obci

  Viete ako premeniť zanedbaný vnútroblok na miesto plné života? Chýba vo vašom okolí funkčné detské ihrisko alebo len pár lavičiek v parku? Grantový fond PSS podporuje kvalitné projekty v mestách a obciach. Prihláste svoj projekt a získajte až 7 500 eur na jeho realizáciu.

  01.dec 2021

 • PSS je sponzorom relácie Dom snov

  22. 9. 2021 odštartuje vo vysielaní televízie JOJ zábavná show s názvom Dom snov, v ktorej bude 12 zamilovaných párov z celého Slovenska súťažiť o svoj vysnívaný dom. Sponzorom programu je PSS, Prvá stavebná sporiteľňa.

  21.sep 2021

 • Mimoriadne valné zhromaždenie PSS, a. s.

  Dňa 14.09.2021 sa konalo mimoriadne valné zhromaždenie spoločnosti. O všetkých návrhoch programu mimoriadneho valného zhromaždenia kladne hlasovalo 100% prítomných.

  16.sep 2021

 • PSS vás pozýva na film

  Od štvrtka 5. augusta sa do našich kín dostáva dlho očakávaný film Známi neznámi. Jej hlavným partnerom je Prvá stavebná sporiteľňa. Pozrite si trailer a poďte s nami do kina.
  Bývame radi so slovenským filmom.

  04.aug 2021

 • Kino pod hviezdami

  Aj tento rok sme generálnym partnerom Kina pod hviezdami, úspešného open air eventu, ktorý sa uskutoční nielen v Bratislave, ale aj v metropole východu - v Košiciach. Opäť pôjde o premietanie úspešných slovenských filmov na otvorenom priestranstve.
  Celý program tu.

  29.júl 2021

 • Stavebné sporenie má budúcnosť

  V relácii Ekonomika+ na TA3 člen predstavenstva, Dr. V. Kreuziger hovoril o výhodách stavebného sporenia, výhodách voči hypotékam a o našej novinke úverový certifikát.

  02.júl 2021

 • S úverovým certifikátom od PSS viete, na čo máte

  Či už plánujete výmenu okien, rekonštrukciu kúpeľne alebo kúpu nového bytu, úverový certifikát je skvelý prvý krok k vášmu vysnívanému bývaniu. Teraz už aj pre medziúvery bez založenia nehnuteľnosti. Viac o výhodách tu.

  24.máj 2021

 • Riadne valné zhromaždenie PSS, a. s.

  Dňa 12. 05. 2021 sa konalo riadne valné zhromaždenie spoločnosti Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. O všetkých návrhoch programu riadneho valného zhromaždenia kladne hlasovalo 100 % prítomných.

  13.máj 2021

[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]