Prvá stavebná sporiteľňa

Prvá stavebná sporiteľňa 


Menu

Lišiacke trendy v bývaní


Významné ocenenia pre PSS

Najlepšia je PSS

Vysoká úroveň ponuky a služieb poskytovaných klientom – to sú atribúty, o ktoré sa PSS sústavne usiluje. Že jej v tomto smere ide karta, dokazuje tak spokojnosť klientov, ako aj hodnotenie odborníkov. Aj tí potvrdzujú: PSS je najlepšia.

Zlaté stavebné sporenie

Fakt, že Prvá stavebná sporiteľňa je najlepšia, dokazuje prvé miesto v súťaži Hypotéka roka 2019, v kategórii Stavebné sporenie. Hypotéka roka je prestížne ocenenie, ktoré organizuje spoločnosť Fincentrum a týždenník Trend. Ako organizátori zdôrazňujú, cieľom je zvýšiť povedomie medzi spotrebiteľmi, podporiť prehľadnosť ponuky na trhu, ako aj prispieť k zlepšeniu kvality finančných služieb. Prvá stavebná sporiteľňa dosiahla víťazstvo s výrazným odstupom, keď v známkovaní poroty dominovala vo všetkých hodnotených kritériách. Najvyšší náskok pred konkurenciou dosiahla v transparentnosti svojich produktov; bodovala však aj pri atraktivite sporenia a atraktivite úveru či vo variabilite produktu.

Best bank

 

Prvá stavebná sporiteľňa dominovala aj v rámci ocenenia Best bank, organizovaného združením Neformálne ekonomické fórum – Hospodársky klub. O poradí nominovaných bánk rozhodli hlasovaním členovia klubu – viac než 200 odborníkov a osobností Slovenska z oblasti hospodárstva, politiky, akademickej obce, ako aj laická verejnosť prostredníctvom internetového hlasovania. Výsledkom týchto hlasovaní je, že Prvá stavebná sporiteľňa sa stala držiteľom titulu Best bank, Najlepšia banka SR v roku 2018, keď získala najväčší počet, až 29 % všetkých hlasov.

Ako zdôraznili členovia predstavenstva našej banky, tieto ocenenia nielen potvrdzujú pozíciu Prvej stavebnej sporiteľne ako spoľahlivej, zodpovednej a dôveryhodnej banky. Rovnako sú potvrdením vysokého pracovného nasadenia a vysokou známkou kvality práce všetkých jej zamestnancov a obchodných zástupcov.